Behandlere 2017-11-16T17:15:01+00:00

Behandlere

Vi kan helpe deg å finne en behandler i ditt område

Behandlere i Norge

Se Sverige lenger ned

Klikk på «Navn» eller «Sted» for å sortere alfabetisk

NavnStedNettsideE-postTelefon
AVEVA AS, Hurdal og Eidsvoll (crt)Akershus www.aveva.noefjel@online.no928 82 028
Ida Bryn Olaussen HøvikAkershus www.baerum-osteopati.no  bryn@baerum-osteopati.no920 56 986
Oddveig Bråtet, HøvikAkershus www.obrahelse.comkontakt@obrahelse.com915 15 847
Torill Hellsaa, SandvikaAkershus www.klinikkhellsaa.com   torill@hellsaa.com906 66 851
Gro Hetlelid, StrømmenAkershus www.terapeutene.comgro.kristin@terapeutene.com909 67 509
Randi Nordvi, Vøyenenga (crt)Akershus www.1-2-3klinikken.norandi@nordvi.no930 22 877
Benedicte Næsgaard, BekkestuaAkershus benedicte_n@hotmail.com976 82 845
Renate Ugelstad, RåholtAkershus renateugelstad@hotmail.com482 29 019
Thea S. Rustand, NittedalAkershuswww.nittedalnaturmedisinske.nothearustand@gmail.com907 45 564
Kari Enes, ArendalAust-Agderwww.naturopaten.nokarienes911@hotmail.com   977 98 054
Eldbjørg Lande, Arendal Aust-Agderwww.arendalhelhetsterapi.comeldbjorg88@gmail.com 916 81 776
Einar Berntsen, DrammenBuskerudwww.homnor.noeina-be@online.no 32 83 17 65
Cecilie Pettersen, Kongsberg Buskerud www.kongsbergakupunktur.nocecilie@kongsbergakupunktur.no 911 15 129  
Wenche Moe, DrammenBuskerudmoe-w@online.no 908 22 176
Trine Sandum, HokksundBuskerudwww.natera.notri-sa@hotmail.com  930 45 405
Trine Mette S.Silberg, DrammenBuskerudwww.dermaklinikken.no silberg@email.no 997 23 680
Sissel Vold, DrammenBuskerudwww.aassiden.noakupunktur@aassiden.no924 19 272
Trude Skåre Johansen, JevnakerBuskerudwww.makezense.notruskjo@yahoo.no 928 84 582
Jorun Sundt Sedlacek, KongsbergBuskerudwww.sundtklinikken.nosundtklinikken@gmail.com 977 92 315
Hege Anita Nordstrøm, HamarHedmark www.abactus.nohege-anita@abactus.no 480 20 002
Heidi K. Smedstad, BraskereidsfossHedmark  post@naturterapeutheidi.no 986 17 158
Sigrun Eide, Tynset  (crt)Hedmark www.urtica.no sigruneide@gmail.com 472 37 380
Anne Grete Solhaug, TolgaHedmark  agsol@fjellnett.no 476 32 438
Marie Norum Hammeren, Elverum Hedmark www.marienorum.no marienhammeren@gmail.com 451 04 830
Avitaklinikken, NesttunHordaland www.avitaklinikken.net annicke@avitaklinikken.net930 41 428
Åse Birkhaug, BergenHordaland www.fysioterapivakten.no firmapost@fysioterapivakten.no906 97 379
Bente K. Eilifsen, BergenHordaland www.markeveien-   alternative.no bente.eilifsen@gmail.com400 06 256
Ingrid Evanger, Bergen (crt)Hordaland www.healthtechsciences.com post@htsnorge.no410 00 242
Dale Ann Huxtable, Hjellestad, Bergen og Nordheimsund (crt)Hordaland www.eirnaturlighelse.com naturlighelse@live.no481 71 265
Anne Helene Lohne, Nesttun Hordaland www.lotusklinikken.no annehelene@lotusklinikken.no414 45 775
Mona M. Løtveit, StraumeHordaland  monalotveit@yahoo.no408 29 399
Tove Riise Grastveit, Stord (crt)Hordaland  trg@kostendring.no996 34 660
Margreth Skår, Fyllingsdalen (crt)Hordaland www.sentrumrefleksologi.no margrethe@sentrumrefleksologi.no928 20 599
Øystein H. Solhaug, BergenHordaland www.naprapatlandslaget.no oystein@naprapatlandslaget.no944 38 545
Åshild Spilde Øvretveit, SkogsvågHordaland www.klassiskhomeopati.no spilda.1@bkkfiber.no 986 65 855
Heidi Grande, Askøy (crt)Hordaland Biopati & Helse heidi@biopat.no 922 44 140
Lillian Honningsvåg, Ålesund Møre og Romsdal  lillhonn@gmail.com 952 57 412
Ann Charlotte Franke, Ulsteinvik (crt)Møre og Romsdal www.anncharlotte.no post@anncharlotte.no 480 17 927
Heidi Schanke, TrondheimSør-Trøndelagwww.heidis.nopost@heidis.no926 27 207
Jon Ingvald Håbrekke, Averøy Møre og Romsdal  jonike@gmail.com 905 27 878
Marit Måseide, MauseidvågMøre og Romsdal  omaseide@online.no 70 19 11 58
Marit Rakstang, ØydegardMøre og Romsdal www.fjordklinikken.no post@fjordklinikken.no 71 53 32 76
Marita Vangsnes, Molde (crt)Møre og Romsdal  citenorge@gmail.com 906 24 270
Ingebjørg Brekk, Rørvik (crt)Nord-Trøndelag  ro-aku@online.no915 91 115
Gunn Elisabeth Dahl, Steinkjer Nord-Trøndelag  gelisad@online.no922 20 285
Randi Heggdal, VerdalNord-Trøndelagwww.randi-heggdal.net heggdal@vktv.no911 37 374
Gro Anita Vimo, Levanger Nord-Trøndelag  groavimo@hotmail.com911 92 645
Tordis Aga, BodøNordland  tordis@advokat-aga.no 951 56 099
Tonje H. Høyland, BrønnøysundNordland  t.hoevik@online.no 976 62 872
Vårin Beate Holm, MeløyNordland vaarin-beate@hotmail.com 940 35 778
Inger Einan, Lillehammer (crt)Oppland www.vivaldihud-helse.noingererene.einan@gmail.com922 58 522
Helen T. Holm, GjøvikOppland www.holms-human.com ht-ho@online.no 993 44 388
Mary-Janne Nystøl, Lillehammer (crt)Oppland  mjn72@online.no976 32 398
Ingvild Eskeland, OsloOslo  in-eske@online.no 977 41 606
Inga Haugstad, Oslo (crt)Oslo www.kvantemed.no inga@raasmak.no996 40 442
Brit Evensen, OsloOslo  britnevensen@gmail.com 934 97 706
Lars Steinar Haugen,  OsloOslo www.helhetsmedisin.net larssth@gmail.com951 74 291
Bjørg Jeppesen, OsloOslo www.helseklinikk.no b.jeppesen@combitel.no909 21 102
OK Klinikken, Majorstuen, Oslo (crt)Oslo www.okklinikken.no mail@okklinikken.no23 21 38 00
Else Langeland, OsloOslo  elselangeland@yahoo.no 951 66 349
Gisela Petersson, Oslo Oslo www.kvantemed.no gicami@online.no 959 13 660
Bente W. Jacobsen, OsloOslo www.lambertseter-helhetsmedsin.no helhetsmedisin@yahoo.no 926 08 156
Målfrid Båsen, Avaldsnes (crt)Rogaland  avaldsnesfysio@haugnett.no 986 86 136
Lillian Davidsen, Forus, Stavanger (crt)Rogaland www.forusnaturterapi.no post@forusnaturterapi.no 413 35 701
Randi Kvikne, Stavanger (crt)Rogaland  r-kvikne@frisurf.no 474 08 190
Jorunn Helene Nesse, ÅkrehamnRogaland  jh-nesse@online.no 900 53 279
Siv Kristin Olsen, Haugesund Rogaland  siv.kristin.o@gmail.com 975 10 169
Silje Tuxen Thingvoll, Stavanger (crt)Rogaland www.helheten.no thingvoll@hotmail.com 971 43 483
Brit-Tone Undheim, NærbøRogaland  undheimb@gmail.com 480 71 250
Solveig Kaldheim, Ølen Rogaland www.vitalsenteret.no vitalsenteret@gmail.com 481 45 829
Malin Schefström,Stavanger (crt)Rogalandwww.lundborgklinikken.no malin.schefstrom@gmail.com 934 48 361
Connie Henden, Florø (crt)Sogn og Fjordanewww.levendehelse.noconnie@connieh.no 958 86 269
Inga-Marta Skumsnes, SandaneSogn og Fjordane  inga-marta.skumsnes@enivest.net 900 14 749
Annbjørg Benum, StokkøySør-Trøndelag  annbenum@online.no 971 48 150
Gunn Dahlø, TillerSør-Trøndelag www.hnts.no gunn@hnts.no 404 03 158
Kristin Kolstad, EggkleivaSør-Trøndelag  krikol@hotmail.com 992 93 025
Anita Lein, FlatåsenSør-Trøndelag www.flataasenakupunktur.com anita_lein@hotmail.com 464 33 604
Gjertrud Lilleås, Storås (crt)Sør-Trøndelag www.lilleas.no gjertrud@lilleas.no 986 36 595
Tone Strand, Trondheim (crt)Sør-Trøndelag www.klinikkisis.no tone@klinikkisis.no 926 00 149
Terje Valentinsen, Trondheim (crt)Sør-Trøndelag www.naturterapier.no terje.valentinsen@gmail.com 958 15 082
Svein Wik, HellSør-Trøndelag www.muskelmassasje.no svein@sveinwik.com 958 97 730
Anna Kristine Follestad, TrondheimSør-Trøndelag  post@akfollestad.no 995 36 036
Bodil Rygh, SkienTelemark www.urterommet.com bodilrygh@hotmail.com 975 48 452
Jan Bjerke, Rjukan (crt)Telemark  janbje@live.no 414 15 999
Jarle Botnen, Bø og Kragerø (crt)Telemark www.bonaturmedisin.no j-botnen@online.no 911 30 694
Ingrid Rostad, Stakkvik og TromsøTroms www.samana.dinstudio.no ingros61@gmail.com 77 74 75 90
Tone Dinesen, Harstad (crt)Troms www.sshc.no post@sshc.no 958 78 537
Hege Mathiassen, KrokelvdalenTroms  hege.mathiassen@hotmail.com 920 52 776
Berit Nilsen, Kristiansand (crt)Vest-Agder  carma@broadpark.no 918 11 316
Berit B. Thorkildsen, Farsund Vest-Agder  berit@vitaviva.no 904 14 641
Gro Vestfossen, TjømeVestfold  gro-vest@online.no 907 66 649
Anne-Marie C. Simonsen, Nøtterøy (crt)Vestfold  acosimon@online.no 984 54 122
Jorun B. Almås, LarvikVestfold  jorun@biopat.no 901 53 295
Tove Madsen Lund, MossØstfold  tove.madsen.lund@gmail.com 414 14 262
Maria Basterås, MossØstfold  mariabasteras@yahoo.no 464 30 133
Wenche Iren Haug, MossØstfold  wenche@vansjoklinikken.no 415 18 224
Ida Johansen, MossØstfold www.safira.no ida@safira.no 466 60 614
Anne-Karin Evensen, MossØstfold www.kamboklinikken.no anne-karin@kamboklinikken.no 402 32 358
Pernille Rød, MysenØstfold  pernilleroed@yahoo.no 908 88 095
Aina Ekstrøm, MossØstfold  ainaek74@gmail.com 479 05 747
Inger Granberg, Ørje Østfold  igranberg1@gmail.com 932 03 251
Lene Normark Hansen, SarpsborgØstfold www.sarpsborgnaprapat.no post.optiyou@gmail.com 415 86 069
Maria Hauge (crt)Østfold www.biopatabm.no maria@biopatabm.no 990 28 416
Silje Eker (crt)Aust-Agderwww.siljeeker.no416 20 891
Siri Antonsen Aartun, StavangerRogalandwww.stavangermatoghelse.nosiri@stavangermatoghelse.no913 88 360

Behandlere i Sverige

NavnStedNettsideE-postTelefon +46
Agnetha VincentLinköpingwww.humansource.se agnetha@humansource.se 0707 604 227
Anna GrevåkerHelsingborg anna.grevaker@telia.com 0737 533 461
Anneli U. BengssonnSkattkärr anneli.uppman@telia.com 0707 997 470
Ann-Louise FranssonIngelstadwww.botanikan.se info@botanikan.se 0470 303 56
Cenneth MedevikSundsvall 060 126 888
Kilman InstitutetEkerøwww.kilmaninstitutet.se charlotte@kilman.nu 086 494 020
Christina SüdhoffStillingsön christina_sudhoff@yahoo.se 030 437 201
Cindy StoaStenungsundwww.naturmedicinteamet.se cindy.stoa@naturmedisinteamet.se 030 383 900
Elisabeth BrownStockholmwww.halsokliniken.com info@halsokliniken.com 08-348006
Ellicia NeumeisterLinköping ellneu@icloud.com 013 144 883
Gunvor NordströmÖstersund sans.balans@hotmail.com 0706 266 162
Helena Ahlbom-BengtssonTäby lena@ph-gruppen.se 0761 664 260
IFM-klinikenFalunwww.ifm-kliniken.nu caroline.rogberg@ifm-klinik.nu 0623 705 250
Jörgen ÅswärdUppsala jorgen.asward@tele2.se 018 464 040
Linnéa LjungbergBräckewww.friskochfri.se linnea.ljungberg@friskochfri.se 0705 809 846
Lotta CarlssonKarlstad lacarlsson@bredband.net 054 211 816
Margareta ÖstlundUddevalla margost@hotmail.com 0703 638 871
Maria Klein AhlinHjowww.naturmedicinska.se maria@naturmedicinska.se 050 359 390
Maud StrömbergssonMellerud maudst@telia.com 053 012 882
Mona FredrikssonUddevallawww.homeopatiliniken.com mona@homeopatikliniken.com 052 235 100
Rigmor QvarnströmVästerhaningerigmorq@hotmail.com08 998 090
Sabine StuderSiljansnäswww.nutrinatura.se s.nutrinatura@gmail.com 0761 040 951
Suzanne LundborgTolleredwww.lundborgkliniken.se suzanne@lundborgkliniken.se 0708 811 282
Ulrica SvenssonLångåswww.ulricas.se homeopat@ulricas.se 034 694 565
Wictoria HöhnTyresöwww.balansochharmoni.se info@balansochharmoni.se 0704 076 569
Regina RyderbergSkövde regina.ryderberg@telia.com 0707 647 043
Strömstads HälsoklinikStrömstad petratherese@hotmail.com 0705 460 498
Maria HellströmStockholmwww.helhetbym.se helhetmaria@gmail.com 0708 674 169
Johanna ArvidssonSkövdewww.jahalsan.se info@jahalsan.se 0730 942 424
Maja StålLinköpingwww.majaskostrad.se maja@majaskostrad.se 0735 459 750
Birgitta TingbergVästeråswww.hudbalans.se info@hudbalans.se 0736 507 141
Anne-Lie JohanssonLuleåwww.aevum.se anne-lie@aevum.se 0703 571 403
Christin JarlHelsingborgwww.nmkliniken.se christin.jarl@nmkliniken.se 421 23 100
Jenny MöllerVästeråswww.balancebylife.se jenny@balancebylife.se 0736 343 419
Monica WigrenUppsalawww.byggdinhalsa.se monica@byggdinhalsa.se 0736 782 690
Ingela JönssonArlöv (Malmö) www.arteget.se info@arteget.se 40 43 00 80
Mirjam A. RakuljicEnköping dinhalsoguide@gmail.com 073-2527 499
Gunilla KjellbergGöteborgwww.avenygym.se gunilla@avenygym.se 0708-752867
Silje Konvalj HoltbergetGöteborgsiljekonvalj@gmail.com 070 4696 645
Pia LindmanUpplands-Bro pia.lindman8@gmail.com 070 643 5759
Patricia SchröderMalmöpatricia.schroder@outlook.com070 794 5944
Maili KärkiStockholmwww.mailife.sekarma62@outlook.com070 436 9548

Ønsker du time for å ta en test?

Vi kan helpe deg å finne en behandler i ditt område

Fyll inn din kontaktinformasjon

Vi forsøker å svare deg så raskt vi kan innen 48 timer, unntatt helg og helligdager. Du vil bli kontaktet av en behandler i ditt område for å sette opp time til prøvetaking.

KONTAKTINFORMASJON

  • +47 63 97 69 90
  • post@eubiotek.no
  • Besøksadresse: Trondheimsveien 86,
    Romerikssenteret 3.etg., Kløfta

  • Postadresse: Postboks 124, 2041 Kløfta

TELEFONTID

Mandag – Torsdag 10:00 – 14:00
Fredag STENGT
Lørdag – Søndag STENGT

TESTER