Behandlere 2017-11-16T17:15:01+00:00

Behandlere

Vi kan helpe deg å finne en behandler i ditt område

Behandlere i Norge

Se Sverige lenger ned

Klikk på “Navn” eller “Sted” for å sortere alfabetisk

NavnStedNettsideE-postTelefon
AVEVA AS, Hurdal og EidsvollAkershus www.aveva.noefjel@online.no928 82 028
Tove Madsen Lund, MossØstfoldtove.madsen.lund@gmail.com414 14 262
Cathrine Nordsveen, NordstrandOslowww.nordstrandnaturterapi.noCathrine.nordsveen@online.no916 64 254
Torill Hellsaa, SandvikaAkershus www.klinikkhellsaa.com   torill@hellsaa.com906 66 851
Tine Lund-Berget, HaganAkershuslivsstilshjelp@outlook.com670 51 300
Randi Nordvi, VøyenengaAkershus www.1-2-3klinikken.norandi@nordvi.no930 22 877
Benedicte Næsgaard, BekkestuaAkershus benedicte_naesgaard@hotmail.com976 82 845
Siri Hole Stensson, GeiloOpplandwww.levlyst.nosiri@levlyst.no404 02 851
Thea S. Rustand, NittedalAkershuswww.nittedalnaturmedisinske.nothearustand@gmail.com907 45 564
Lena D. VettingNordlandernaeringsraadgiver@gmail.com948 75 472
Gro Vestfossen, TjømeVestfoldgro-vest@online.no907 66 649
Anne-Karin Norenes, KarmøyRogalandwww.topazklinikken.noanne.karin.norenes@haugnett.no979 50 484
Berit Nilsen, KristiansandVest-Agdercarma@broadpark.no918 11 316
Tone Dinesen, HarstadTromswww.sshc.nopost@sshc.no958 78 537
Trine Sandum, HokksundBuskerudwww.natera.notri-sa@hotmail.com  930 45 405
Trine Mette S.Silberg, DrammenBuskerudwww.dermaklinikken.no silberg@email.no 997 23 680
Oddveig Myhre, SkienTelemarkwww.velkommentiloss.nodr_myhre@outlook.com954 80 238
Trude Skåre Johansen, JevnakerBuskerudwww.makezense.notruskjo@yahoo.no 928 84 582
Jorun Sundt Sedlacek, KongsbergBuskerudwww.sundtklinikken.nosundtklinikken@gmail.com 977 92 315
Hege Anita Nordstrøm, HamarHedmark www.abactus.nohege-anita@abactus.no 480 20 002
Jarle Botnen, Bø og KragerøTelemarkwww.bonaturmedisin.noj-botnen@online.no911 30 694
Jan Bjerke, RjukanTelemarkjanbje@live.no414 15 999
Tone Strand, TrondheimSør-Trøndelagwww.klinikkisis.notone@klinikkisis.no926 00 149
Marie Norum Hammeren, Elverum Hedmark www.marienorum.no marienhammeren@gmail.com 451 04 830
Terje Valentinsen, TrondheimSør-Trøndelagwww.naturterapier.noterje.valentinsen@gmail.com958 15 082
Kristin Kolstad, EggkleivaSør-Trøndelagkrikol@hotmail.com992 93 025
Bente K. Eilifsen, BergenHordaland www.markeveien-   alternative.no bente.eilifsen@gmail.com400 06 256
Healthtech Sciences, BergenHordaland www.healthtechsciences.com post@htsnorge.no410 00 242
Dale Ann Huxtable, Hjellestad, BergenHordalandwww.dalesnaturligehelse.comdale@dalesnaturalhealth.com481 71 265
Gjertrud Lilleås, StoråsSør-Trøndelagwww.lilleas.nogjertrud.lilleas@icloud.com986 36 595
Mona M. Løtveit, StraumeHordaland  monalotveit@yahoo.no408 29 399
Tove Riise Grastveit, StordHordaland  trg@kostendring.no996 34 660
Margreth Skår, FyllingsdalenHordaland www.sentrumrefleksologi.no margrethe@sentrumrefleksologi.no928 20 599
Barbro Borge, GjøvikOpplandbarbroborge@yahoo.no611 48 900
Anita Lein, FlatåsenSør-Trøndelagwww.flataasenakupunktur.comanita_lein@hotmail.com464 33 604
Heidi Grande, Askøy / BergenHordalandHelseimat/Helsesenter i Bergen heidi@biopat.no 922 44 140
Jorun Landsvik, IsdalstøHordalandwww.hudogfotpleie.nopost@hudogfotpleie.no56 35 60 10
Ann Charlotte Franke, UlsteinvikMøre og Romsdal www.anncharlotte.no post@anncharlotte.no 480 17 927
Inga-Marta Skumsnes, SandaneSogn og Fjordaneinda-marta.skumsnes@enivest.net900 14 749
Vibecke Ree Heimark, Stavanger og FinnøyRogalandww.sansehelse.noVibecke@sansehelsegaard.no958 86 272
Connie Henden, FlorøSogn og Fjordanewww.levendehelse.noconnie@connieh.no958 86 269
Marit Rakstang, ØydegardMøre og Romsdal www.fjordklinikken.no post@fjordklinikken.no715 33 276
Marita Vangsnes, MoldeMøre og Romsdalwww.akupunkturklinikkenmolde.no citenorge@gmail.com 906 24 270
Ingebjørg Brekk, RørvikNord-Trøndelag  ro-aku@online.no915 91 115
Gunn Elisabeth Dahl, Steinkjer Nord-Trøndelag  gelisad@online.no922 20 285
Siv Kristin Olsen, HaugesundRogalandsiv.kristin.o@gmail.com975 10 169
Gro Anita Vimo, Levanger Nord-Trøndelag  groavimo@hotmail.com911 92 645
Tordis Aga, BodøNordland  tordis@advokat-aga.no951 56 099
Silje Tuxen Thingvoll, StavangerRogalandwww.helheten.nothingvoll@hotmail.com971 43 483
Vårin Beate Holm, ØrnesNordland vaarin@paean.no 940 35 778
Inger Einan, LillehammerOppland www.vivaldihud-helse.noingererene.einan@gmail.com922 58 522
Malin Schefstrøm, StavangerRogalandwww.lundborgklinikken.nomalin.schefstrom@gmail.com934 48 361
Mary-Janne Nystøl, LillehammerOppland  mjn72@online.no976 32 398
Ingvild Eskeland, OsloOslo  in-eske@online.no 977 41 606
Inga Haugstad, OsloOslo www.kvantemed.no inga@raasmak.no996 40 442
Brit Evensen, OsloOslo  britnevensen@gmail.com 934 97 706
Lars Steinar Haugen,  OsloOslo www.helhetsmedisin.net larssth@gmail.com951 74 291
Jorunn Helene Nesse, ÅkrehamnRogalandjh-nesse@online.no900 53 279
Hilde Vermedal, OK Klinikken, MajorstuenOslo www.okklinikken.nohilde.vermedal@okklinikken.no232 13 800
Brit-Tone Undheim, NærbøRogaland undheimb@gmail.com480 71 250
Gisela Petersson, Oslo Oslo www.kvantemed.no gicami@online.no 959 13 660
Bente W. Jacobsen, OsloOslo www.lambertseter-helhetsmedsin.no helhetsmedisin@yahoo.no 926 08 156
Målfrid Båsen, AvaldsnesRogaland maalfrid.baasen@gmail.com 986 86 136
Lillian Davidsen, Forus, StavangerRogaland www.forusnaturterapi.no post@forusnaturterapi.no 413 35 701
Randi Kvikne, StavangerRogaland  r-kvikne@frisurf.no 474 08 190
Inga Haugsand, OsloOslowww.kvantemed.noinga@raasmak.no996 40 442
Inger Granberg, MysenØstfoldigranberg1@gmail.com932 03 251

Behandlere i Sverige

NavnStedNettsideE-postTelefon +46
Agnetha Vincent, LinköpingÖstergötlandwww.humansource.se agnetha@humansource.se 0707 604 227
Anna Grevåker, HelsingborgSkåne anna.grevaker@telia.com 0737 533 461
Ann-Louise Fransson, IngelstadSmålandwww.botanikan.se info@botanikan.se 0470 303 56
Cenneth Medevik, SundsvallVästernorrland 060 126 888
Kilman Institutet, EkerøStockholmwww.kilmaninstitutet.se charlotte@kilman.nu 086 494 020
Christina Südhoff, StillingsönVästra Götaland christina_sudhoff@yahoo.se 030 437 201
Cindy Stoa, StenungsundVästra Götalandwww.naturmedicinteamet.se cindy.stoa@naturmedisinteamet.se705 104 489
Elisabeth Brown, StockholmStockholmwww.halsokliniken.com info@halsokliniken.com 08-348006
Ellicia Neumeister, LinköpingÖstergötland ellneu@icloud.com 013 144 883
Gunvor Nordström, ÖstersundJämtland sans.balans@hotmail.com 0706 266 162
Helena Ahlbom-Bengtsson, TäbyStockholm lena@ph-gruppen.se 0761 664 260
Marie Svalberg, IFM-kliniken, FalunDalarnawww.ifm-kliniken.nuinfo@ifm-klinik.nu 0623 705 250
Jörgen Åswärd, UppsalaUppsala jorgen.asward@tele2.se 018 464 040
Linnéa Ljungberg, BräckeJämtlandwww.friskochfri.se linnea.ljungberg@friskochfri.se 0705 809 846
Lotta Carlsson, KarlstadVärmland lacarlsson@bredband.net 054 211 816
Maria Klein Ahlin, HjoVästra Götalandwww.naturmedicinska.se maria@naturmedicinska.se 050 359 390
Krisztina Seppänen, BåstadSkånewww.fysiotest.sekrisztina@fysiotest.se702 92 69 94
Rigmor Qvarnström, VästerhaningeStockholmrigmorq@hotmail.com08 998 090
Sabine Studer, SiljansnäsDalarnawww.nutrinatura.se s.nutrinatura@gmail.com 0761 040 951
Suzanne Lundborg, SävedalenVästra Götalandwww.lundborgkliniken.se suzanne@lundborgkliniken.se 0708 811 282
Ulrica Svensson, LångåsHallandwww.ulricas.se homeopat@ulricas.se 034 694 565
Wictoria Höhn, TyresöStockholmwww.balansochharmoni.se info@balansochharmoni.se 0704 076 569
Regina Ryderberg, SkövdeVästra Götalandwww.reginakliniken.cominfo@reginakliniken.com 0707 647 043
Strömstads HälsoklinikVästra Götaland petratherese@hotmail.com 0705 460 498
Maria Hellström, StockholmStockholmwww.helhetbym.se helhetmaria@gmail.com 0708 674 169
Johanna Arvidsson, SkövdeVästra Götalandwww.jahalsan.se info@jahalsan.se 0730 942 424
Maja Stål, LinköpingÖstergötlandwww.majaskostrad.se maja@majaskostrad.se 0735 459 750
Birgitta Tingberg, VästeråsVästmanlandwww.hudbalans.se info@hudbalans.se 0736 507 141
Anne-Lie Johansson, LuleåNorrbottenwww.aevum.se anne-lie@aevum.se 0703 571 403
Christin Jarl, HelsingborgSkånewww.nmkliniken.se christin.jarl@nmkliniken.se 421 23 100
Jenny Möller, VästeråsVästmanlandwww.balancebylife.se jenny@balancebylife.se0736 646 419
Monica Wigren, UppsalaUppsalawww.byggdinhalsa.se monica@byggdinhalsa.se 0736 782 690
Ingela Jönsson, Arlöv (Malmö)Skånewww.arteget.seinfo@arteget.se40 43 00 80
Mirjam A. Rakuljic, FjärdhundraEnköping dinhalsoguide@gmail.com073 252 7499
Gunilla Kjellberg, GöteborgVästra Götalandwww.avenygym.se gunilla@avenygym.se070 875 2867
Silje Konvalj Holtberget, GöteborgVästra Götalandsiljekonvalj@gmail.com 070 4696 645
Pia Lindman, Upplands-BroStockholm pia.lindman8@gmail.com 070 643 5759
Patricia Schröder, MalmöSkånepatricia.schroder@outlook.com070 794 5944
Maili Kärki Carlsson, ValletunaStockholmwww.activegym.seinfo@activegym.se070 436 9548

Ønsker du time for å ta en test?

Vi kan helpe deg å finne en behandler i ditt område

Fyll inn din kontaktinformasjon

Vi forsøker å svare deg så raskt vi kan innen 48 timer, unntatt helg og helligdager. Du vil bli kontaktet av en behandler i ditt område for å sette opp time til prøvetaking.

KONTAKTINFORMASJON

  • +47 63 97 69 90
  • post@eubiotek.no
  • Besøksadresse: Trondheimsveien 86,
    Romerikssenteret 3.etg., Kløfta

  • Postadresse: Postboks 124, 2041 Kløfta

TELEFONTID

Mandag – Torsdag10:00 – 14:00
FredagSTENGT
Lørdag – SøndagSTENGT

TESTER